AB ALAN TARAMA

4,500.00

AB, Altın ve Boşluk demektir…
AB Alan Tarama ile altın ve boşluk bakılır.
Eğer aynı noktada bu iki nüans var ise hedefiniz çok yüksek bir ihtimal ile doğru kabul edilir.
AB Alan Tarama cihaz ile altın ve boşluk tespiti yaptığınız bu noktanın girişini araştırmak durumundasınız. Çünkü önemli hiçbir mal yada mezara tepeden giriş yoktur. 1-1.5 m kadar yanlardan yada uzun bir tünelin ucunda bu giriş aranmalıdır.
AB Alan Tarama cihazı ile ne bulunur, ne bulunmaz?
AB Alan Tarama cihazı ile metal ayrımı %70 gibi yüksek ihtimal ile tespit edilir. Boşluk, elmas, su ve değişik metaller bulunur.
Cihazın sizleri götüreceği hedefler noktasal olarak doğrudur yani cihaz ile yaptığınız noktalamalar hedeflerin yakın mesafesi değil, bire bir tam noktasıdır.
AB Alan Tarama sistemi ile içerisi toprak, kum dolu tünel yada odalar bulunur fakat içerisi horasan harç ile boşluksuz doldurulmuş tüneller bulunamaz.
AB Alan Tarama cihazları ile malzeme yada boşluğun derinliği net olarak ölçülemez
.
AB Alan Tarama cihazı ile geniş alan içerisinde gömü, mahzen ve mezarlar tam olarak noktalanır, boşluk varmı anlaşılır, hedef nokta içerisinde altın, gümüş gibi değerli metaller tespit edilir.
Ve AB Alan Tarama cihazı oda tünel sistemini çözümleyecek çok faydalı bir alettir.

Description

New Prestige 2020
Türkiye’nin en ciddi ve bilimsel alan taramalarında biridir.
İki fonksiyonlu arama yapacak şekilde üretilmiştir.
Sinyali toprağa vererek ve sinyali anten çubuklara vererek arama yapacak donanıma sahiptir.
Kullanıcının tercihine göre her iki türlü de arama yapılabilir.
Sinyali en iyi ileten, algılayan yapı antendir. Bilim adamları RF sinyalini iletmek ve algılamak için anten yapısını üretmişlerdir. Bizler de bu bilimsel tezi kullanarak iletim sorunu olan pirinç çubuk yerine anten kullanarak, cihazın arama kalitesini artırmış olduk.
Cihazın gönderildiği sinyalin insan vücudunda hasara neden olmaması için de, elle çubuğu tuttuğumuz kısımları tamamen yalıtkan plastik malzeme kullanarak, insan sağlığına verdiğimiz önemi bir kez daha yaptığımız cihazla tatbik ettik.
New Prestige2020, AB Alan Tarama cihazı son teknolojik imkanlar kullanılarak üretildiği için de metal ayrımında olağanüstü başarı elde etmiştir. %70 gibi yüksek bir oranla metal ayrımında başarısı söz konusudur ve bunu test alanlarında denemenizi tavsiye ederim.
Altın, bakır, demir, gümüş, bronz kurşun gibi metallerin yanında boşluk, elmas ve su araştırmalarında kullanılan, jeofizik ve arkeofizik yapabilen bilimsel bir alettir.
Cihazın kutusu dahi ithal olup en kaliteli ve en pahalı plastik kutusu ile şu an Türkiye’de kullanılan yüksek düzeyde bir ürün olup, hiçbir kaliteden ödün verilmemiştir.
Cihazın yazılımı yerli ve millidir. Tamamen bize ait olduğu içinde istenildiği zaman talebe uygun yazılımda değişiklik yapabiliyoruz.
New Prestige2020 çift ekranlı yapısıyla, sinyali aranan maddenin rezonansına uygun netlikte göndererek, tüm aramalarda üstün bir başarı yakalamıştır.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AB ALAN TARAMA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *